Dolar 31,3634
Euro 34,0393
Altın 2.103,21
BİST 9.097,15
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Rize 15°C
Az Bulutlu
Rize
15°C
Az Bulutlu
Cts 14°C
Paz 13°C
Pts 15°C
Sal 15°C

İşte Ziraat Türkiye Kupası’nda sonuçlar ve turlayan takımlar

İşte Ziraat Türkiye Kupası’nda sonuçlar ve turlayan takımlar
A+
A-
28.10.2021
378
ABONE OL

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. tur heyecanı yaşanıyor. İşte karşılaşmaların programı, alınan sonuçlar ve tur sevinci yaşayan takımlar…

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. tur maçları oynanıyor.

Şu ana kadar oynanan karşılaşmaların ardından MKE Ankaragücü, Beypiliç Boluspor, Eyüpspor, Amed Sportif Faaliyetler, Akhisarspor, Altay, Yılport Samsunspor, Adanaspor, Kocaelispor, 52 Orduspor, Hekimoğlu Trabzon, Silahtaroğlu Vanspor, Ankara Demirspor, Ağrı 1970, Kahta 02 Spor, Kırşehir Belediyespor, Serik Belediyespor, Afjet Afyonspor, Ankaraspor, Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor, Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor, Alagöz Holding Iğdır, İstanbulspor, Osmaniyespor, Manisa, Menemenspor, Royal Hastanesi Bandırmaspor, Sarıyer, Mardin 1969, Şanlıurfaspor, Bodrumspor, Denizlispor, Uşakspor, Nazilli Belediyespor ve Bursaspor 4. tura yükselen takımlar oldu.

Kastamonu ilinde yaşanan sel felaketinin olumsuz etkileri nedeniyle Ziraat Türkiye Kupası’na katılmayan GMG Kastamonuspor kura çekiminde yer almazken, GMG Kastamonuspor ile eşleşen GZT Giresunspor bu turu bay geçti.

Maçların programı, alınan sonuçlar ve tur atlayan takımlar şöyle:

26 Ekim Salı:

MKE Ankaragücü-Somaspor: 2-0

Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor: 1-0

Akhisarspor-Bergama Belediyespor: 4-2 (Uzatmalarda)

Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu: 3-2

Eyüpspor-Bucaspor 1928: 2-0

Altay-Belediye Derincespor: 5-1

Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 2-1

Adanaspor-Adıyaman: 2-0

27 Ekim Çarşamba:

Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor: 2-0 (Uzatmalarda)

Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor: 1-3

Turgutluspor-Mardin 1969: 1-2

Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor: 0-2

Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor: 1-1 (Pen. 5-4)

Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor: 1-0

Ankara Demirspor-Yomraspor: 2-1 (Uzatmalarda)

Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970: 4-5 (Penaltılarda)

Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor: 0-1

Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği: 3-2

Serik Belediyespor-Pazarspor: 7-0

Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor: 3-1

Ankaraspor-İnegölspor: 2-0

Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 0-2

Bodrumspor-Isparta 32 Spor: 3-1 (Uzatmalarda)

Altaş Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 5-4 (Penaltılarda)

Eskişehirspor-Alagöz Holding Iğdır: 0-2

İstanbulspor-Ergene Velimeşespor: 5-0

Kırklarelispor-Osmaniyespor: 0-1

Manisa-Fatsa Belediyespor: 1-0

Nasadoge Menemenspor-Karşıyaka: 1-0

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Çankaya: 2-0

Sarıyer-Edirnespor: 2-0

TECO Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor: 1-2

Uşakspor-Nevşehir Belediyespor: 4-3 (Penaltılarda)

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor: 5-6 (Penaltılarda)

Bursaspor-Ceyhanspor: 6-1

20.45 Yukatel Kayserispor-Artvin Hopaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

28 Ekim Perşembe:

13.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Altınordu-Büyükçekmece Tepecikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)

14.00 Tuzlaspor-68 Aksaray Belediyespor (Vefa)

15.30 Sakaryaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

18.00 Fraport TAV Antalyaspor-Diyarbekirspor (Antalya)

20.45 Adana Demirspor-Niğde Anadolu (Yeni Adana)

NOT: Tur atlayan takımlar koyu renkle yazılmıştır…

trtspor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.