Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
Yeni sezon çalışmaları için Erzurum’da kampa giren Çaykur Rizespor, kampı tamamladıktan sonra 2 günlük izin sonrası antrenmanlarına Rize’de tekrar çalışmalara başladı.
Mehmet Cengiz Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleri ile başladı. 5’e 2 top kapma ile devam eden idman düz koşu ile son buldu.