Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
Çaykur Rizespor resmi sitesinden yapılan açıklamada, Ogün Özçiçek’in sezon sonuna kadar kiralık olarak kulübümüze transferi için Yeni Malatyaspor Kulübü ile anlaşmaya varmıştır.
1999 doğumlu orta saha oyuncusu, kendisini sezon sonuna kadar yeşil-mavi renklere bağlayan imzayı attı. Ogün Özçiçek’e “Çaykur Rizespor Ailesine Hoş Geldin” diyor, başarılar diliyoruz.
Camiamıza ve kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ