Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
Çaykur Rizespor’umuz geçtiğimiz günlerde prensipte anlaşmaya vardığı teknik direktör İlhan Palut ile 2023-2024 sezonu için 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Çaykur Didi stadında düzenlenen imza törenine Başkanımız İbrahim Turgut ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve çok sayıda taraftar katıldı. Teknik direktörümüz İlhan Palut’un yardımcı ekibinde şu isimler yer alacak;Osman DEMİR
Erkan AKKOÇ
Bekir ARPACI
Çağatay TURAN
Gökhan ALAŞ İlhan Palut ve ekibine görevinde başarılar diler, camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.
ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ
Hayırlı olsun başarılar diliyoruz