Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
TFF 2’nci Ligde mücadele eden Somaspor’da forma giyen iki futbolcu, Süper Lig temsilcisi Çaykur Rizespor’la anlaşma sağladı. Siyah-beyazlı kulüpte 2019’da profesyonel olan 24 yaşındaki stoper Mustafa Şengül ve aynı kulüpte geçen yıl profesyonelliğe geçiş yapan 20 yaşındaki sağ bek Eray Korkmaz, yeni sezon öncesi Ç.Rizespor’un kadrosuna katıldı.
Somaspor’da yapılan açıklamada, “Futbolcularımız Mustafa Şengül ve Eray Korkmaz’a kulübümüze vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz” denildi. Somaspor’da daha önce Emrecan Bulut da Beşiktaş’a ‘a transfer olmuştu.