Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
Rize’de önemli bir ihtiyacı giderecek olan modern ve işlevsel Şehirler Arası Otobüs Terminali için hummalı çalışmalar devam ediyor. Rize Belediyesi tarafından Çiftekavak mahallesinde başlatılan yeni terminal projesi, şehre yakışır bir tasarıma sahip olacak. Ancak söz konusu projenin küçük olduğu, işleve cevap vermeyeceği ve yapıldığı yer ile ilgili birçok eleştiri gündeme geldi. Çay TV’de Hasan Yavuz Bakır’ın sunduğu Perspektif programına konuk olan Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, bütün bu eleştirilere cevap verdi.
METİN: “BÜTÜN İHTİYAÇLARA CEVAP VEREBİLECEK”
Terminalin altında otopark yapılacak ve hemen yanında kavşak hayata geçirilecek. İlerleyen zamanda butik otel kazandırılacak.
çaytvhaber