Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
İlçe Kaymakamı Sayın Samet YÜKSELECEK, Belediye Başkanı Sayın Şaban KALÇA, Ak Parti Derepazarı İlçe Başkanı Sayın Hüseyin TOPAL ve daire amirleri ile birlikte, İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen yıl sonu sergisinin açılışı gerçekleştirdi.
Sergide, el sanatları, resim, dikiş, nakış gibi çeşitli alanlarda kursiyerlerin ürettiği eserler sergilendi.
Başkanımız, halk eğitim kurumlarının toplumdaki önemine değinerek, bu tür etkinliklerin yerel kültür ve sanatın yaygınlaşmasına büyük katkı sağladığını ve emeği geçen kursiyerleri tebrik ederek onların azim ve çabalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.