Rize 26°C
Yağmurlu
Rize
26°C
Yağmurlu
Cts 26°C
Paz 29°C
Pts 27°C
Sal 24°C
RTE Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Nebi Gümüş ile Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç ve MYO personelinin katıldığı törende, Dr. Öğr. Üyesi Hilal Pekmezci müdürlük görevini Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kefeli Çol’dan devraldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, görev süresi boyunca gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları ve gayretleri dolayısıyla Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kefeli Çol’a teşekkür etti. Görevi devralan Dr. Öğr. Üyesi Hilal Pekmezci’ye de yeni görevinde başarılar diledi.
Tören sonunda, Rektörümüz yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Dr. Öğr. Üyesi Bahar Kefeli Çol’a plaket takdim etti.